اعضای مجمع کنوانسیون‌های پالرمو و CFT را رد کرده و به دشمنان پاسخی کوبنده بدهند

8 آذر 1398
شبکه ایران زنان؛  

جمع خواهران متحصن مسجد جامع امام خمینی (ره) بازار:
جمع خواهران متحصن مسجد جامع امام خمینی (ره) بازار در نامه‌ای نوشتند: انتظاری که از مجمع تشخیص مصلحت نظام وجود دارد این است که با اعتماد به خدا و پشتیبانی ملت همیشه درصحنه ایران زمینه رد کنوانسیون‌های پالرمو، (CFT) را با پاسخی کوبنده به زیاده‌ خواهی‌های غرب علی‌الخصوص آمریکای جنایتکار و اروپای وابسته فراهم آورند.

اعضای مجمع کنوانسیون‌های پالرمو و CFT را رد کرده و به دشمنان پاسخی کوبنده بدهند
به گزارش خبرنگار زنان فارس، جمع خواهران متحصن مسجد جامع امام خمینی (ره) بازار در نامه‌ای نوشتند:

هو القاهر
«فَتَرَى الَّذینَ فی‏ قُلُوبِهِمْ مَرَضٌ یُسارِعُونَ فیهِمْ یَقُولُونَ نَخْشى‏ أَنْ‏ تُصیبَنا دائِرَهٌ فَعَسَى اللَّهُ أَنْ یَأْتِیَ بِالْفَتْحِ أَوْ أَمْرٍ مِنْ عِنْدِهِ فَیُصْبِحُوا عَلى‏ ما أَسَرُّوا فی‏ أَنْفُسِهِمْ نادِمینَ» (مائده/۵۲)
«مى‏بینى کسانى که در دلهایشان بیمارى است، در [دوستى‏] با آنان شتاب مى‏ورزند. مى‏گویند: مى‏ترسیم به ما حادثه ناگوارى برسد. امید است خدا از جانب خود فتح [منظور] یا امر دیگرى را پیش آورد، تا [در نتیجه آنان‏] از آنچه در دل خود نهفته داشته‏اند پشیمان گردند»

رئیس و اعضای محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام
سلام‌علیکم؛
حضور میلیونی ملت مسلمان و همیشه درصحنه ایران اسلامی در یوم‌الله ۲۲ بهمن‌ماه بار دیگر پیام ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان خارجی و ستیزه جویان داخلی را منعکس کرد. این حضور پرصلابت همیشه پشتوانه فکری و عملی مسئولان نظام بوده است. ما به‌عنوان جمع کوچکی از این دریای خروشان این اطمینان را به شما می‌دهیم ملت ایران هرگز به حرف‌ها و وسوسه‌های دشمنان خارجی و داخلی دل‌خوش نبوده و نخواهد بود.
انتظاری که از حضرات مجمع تشخیص مصلحت نظام به‌عنوان تصمیم گیران مصلحت نظام وجود دارد این است که با اعتماد به خدا و پشتیبانی ملت همیشه درصحنه ایران، با قدرت و صلابت زمینه رد کنوانسیون‌های پالرمو، (CFT) در روز شنبه (۲۷ بهمن ۱۳۹۷) را با پاسخی کوبنده به زیاده‌خواهی‌های غرب علی‌الخصوص آمریکای جنایتکار و اروپای وابسته فراهم آورید. با بررسی‌های کارشناسانه و به‌دوراز تعصب، در صورت تصویب این کنوانسیون ها نه‌تنها هیچ ضمانتی وجود ندارد که این لوایح دردی از ملت را درمان کند بلکه تبعات سنگینی همچون «زیرسوال رفتن استقلال و قوانین ملی»، «استعمار نوی نظام سلطه»، «دسترسی اطلاعاتی کامل به‌نظام پولی، مالی و بانکی کشور»، «تحریم‌های جدید و دقیق‌تر کشور»، «تسلط بر نظام قضائی» ،«تنگ‌تر شدن معیشت مردم» و هزاران مورد دیگر به دنبال خواهد داشت. همچنان که سکان‌دار این کشور بارها اشاره کردند که این لوایح در اتاق فکر قدرت‌های بزرگ پخت‌وپز می‌شود و هیچ عایدی برای کشور نداشته و نخواهد داشت.
اعضای محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام ما نیک می دانیم که عده‌ای معیشت مردم را اهرمی برای پذیرش این لوایح ننگین قرار داده اند و هرروز ملت و مسئولان دلسوز نظام را تهدید می‌کنند. آن ها عقل و دین خود را به وسوسه‌های شیطان فروخته اند اما غافل از آنند که فتح و پیروزی از آن خداست.
تجربه تلخ برجام چراغ راه ماست، مجمع تشخیص مصلحت نظام از روسیاهی مجلس برای تصویب عجولانه برجام عبرت گرفته و در برابر آیندگان و تاریخ این کشور روسفید باشد. ان‌شاءالله
والسلام علی من التبع الهدی

جمع خواهران متحصن مسجد جامع امام خمینی (ره) بازار
جبهه مردمی حفاظت از منافع ملت