حقوق شهروندی و طلبکاران برهنگی برای زنان/ از یادداشت های تلگرامی/ کاربران شبکه ایران زنان

21 آذر 1398
شبکه ایران زنان؛  
بازنشر:
از نامه های کاربران شبکه ایران زنان:
س.م.ا.
بله دیگر! حالا مصی علی نژاد شده بالاترین مرجع مدافع حقوق زنان آن هم فقط درحوزه حق  برهنه شدن و رقاصی و داشتن پارتی های شبانه. حالا که آقای روحانی در آخرین ماه های ریاست جمهوری اش فهمیده که شهروندان هم حقوقی دارند( که البته تا ایشان آن را ابلاغ نکرده بودند، کسی از بودن و داشتن آن خبر نداشت و لابد در تمام نزدیک به چهار سال ریاست جمهوری ایشان هم اعمال نمی شد) علی نژاد هم طلبکار شده که پس حق شهروندی ما زنان برای برهنه شدن چه می شود؟! چرا اجازه نداریم پارتی شبانه بزن و بکوب داشته باشیم؟
من می گویم خانم مولاوردی در جایگاه بالاترین مسئول امورزنان کشور، بیاید با زبان لین و لحن ملایم، به این خبرنگار سابق مجلس، تفهیم کند که هر مملکتی قانونی دارد، تا خدای نکرده دوستان فمینیست خارج و داخل نشین شان که در طراحی برنامه های معاونت زحمات زیادی متقبل شده اند، بابت از دست رفتن حقوق شهروندی خود، دل چرکین نشوند.
از طرفی، از کسانی که خیلی نگران دین و دینداری زنان هستند تا آنجا که درپی اجرایی شدن طرح هایی اضطراری، حتی به قیمت زیرپاگذاشتن عواطف زنان و حریم خانواده هستند تا خدای نکرده دین عده ای دیگر از زنان مورد خدشه قرار نگیرد هم انتظار می رود بیایند با زبان علمی و تاثیرگذارشان، این خانم را قانع کنند که دست از این کارهایش بردارد تا خانم های بیچاره از همه جا بی خبر، این قدر مجری سیاست های شبکه های ضدانقلاب نشوند؛ یا حداقل نقش او در توطئه چینی و همدستی با بیگانگان را برای زنان ناآگاه برملا کنند.
سوال من این است که آیا مراعات حجاب، حالا نه کاملا بر اساس حدود شرعی، بلکه حداقل به شکلی که تمام اجزاء بدن به شکل قالب گیری شده، در معرض دید نباشد و حجاب سر هم مانند پرچم به زیر افتاده، روی زمین کشیده نشود، از حقوق زنان کشور نیست؟! آیا زنان خانواده دار و مردان عفیف حق ندارند از این نمایش های روزانه دلبری و طناز های تهوع آور در خیابان ها، در امان باشند؟
حتی همین به سخره گرفتن حجاب هم باید توسط امثال علی نژاد مورد حمله و هجمه قرار بگیرد، آن وقت یکی از این خانم دکترها و آقا دکترهای دارای انواع مقالات تحقیقی و دانشگاهی، پیدایش نمی شود که یک برنامه زیبا و جذاب درمورد حجاب در تلگرام یا اینستاگرام داشته باشد و به شیوه علمی به این هجمه ها پاسخ بدهد؟!
۲۰۱۶-۱۲-۲۲